קו 98
דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 98 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה ומסתיים במרכז מסחרי/וייצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 98 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן (23 תחנות)
דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה
מעלה קק''ל/איילת השחר
שקד/מעלה קק''ל
שקד/רותם
שקד/רותם
שקד/דובדבן
הנביאים/שד. ספיר
הנביאים/אלנטאון
שד. אלנטאון/הנביאים
שד. אלנטאון/ בי''ס איילים
שד. אלנטאון/רקפת
גן אלנטאון
ירושלים/אלנטאון
בי''ס איילים/ירושלים
ירושלים ג'
ירושלים/אהבת ציון
אהבת ציון /ירושלים
אהבת ציון/539
אהבת ציון /השלום
השלום/הקדושים
השלום/דוד אלעזר
בן צבי /חיים טמסות
מרכז מסחרי/וייצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 98
מתי מתחיל לפעול קו 98?
קו 98 מתחיל לפעול ב-13:50 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 98 מפסיק לעבוד?
קו 98 מפסיק לפעול ב-14:30 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 98?
כדי לראות מתי קו דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 98 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 98 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 98 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 98 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 98 של סופרבוס (Superbus) - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן
לוח זמנים של קו 98
קו האוטובוס 98, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:50 - 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 13:50 - 14:30 | 40 |
ד׳ | 13:50 - 14:30 | 40 |
ה׳ | 13:50 - 14:30 | 40 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל98 (מ דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 98
תעריף הנסיעה ב98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
98 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 98 היא דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי/וייצמן.
קו 98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 98. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 98.
מעקב אחר קו האוטובוס 98 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 98 (דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה←מרכז מסחרי/וייצמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 98 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 98 ב-ישראל
98 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 10 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 71 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים
- 188 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים