קו 98
אעבלין←שפרעם
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 98 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 98 (אעבלין←שפרעם) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר מאר אליאס ומסתיים בחניון שפרעם/תאופיק זיאד.
לוח הזמנים לקו 98 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:40. שעות הפעילות השבוע: שני, רביעי, חמישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 98 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אעבלין←שפרעם (18 תחנות)
בית ספר מאר אליאס
אעבלין/יציאה דרומית
קופ''ח כללית/נימר חוסיין
נימר חוסין ב
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
200/240
סובב גריפאת
אבו זר אלגפארי/אלדאמון
אבו זר אלגפארי/אלמהנא
בית עם דרוזי/רחוב 270
256/250
250/251
500/כמאל ג'ונבלאט
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
דאהוד סולימאן תלחמי/אלג'בל
תאופיק זיאד/פסוטה
חניון שפרעם/תאופיק זיאד
שאלות ותשובות לגבי קו 98
מתי מתחיל לפעול קו 98?
קו 98 מתחיל לפעול ב-13:40 בשבת
באיזו שעה קו 98 מפסיק לעבוד?
קו 98 מפסיק לפעול ב-13:40 בשבת
מתי מגיע קו 98?
כדי לראות מתי קו אעבלין←שפרעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אעבלין←שפרעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 98 (אעבלין←שפרעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אעבלין←שפרעם (אעבלין←שפרעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 98 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 98 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 98 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 98 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 98
קו 98 פועל בשני, רביעי, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 14:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 14:40 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:40 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 13:40 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל98 (מ בית ספר מאר אליאס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 98 (אעבלין←שפרעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 98
תעריף הנסיעה ב98 (אעבלין←שפרעם) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
98 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 98 היא בית ספר מאר אליאס והתחנה האחרונה היא חניון שפרעם/תאופיק זיאד.
קו 98 (אעבלין←שפרעם) פועל בשני, רביעי, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 98. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 98.
מעקב אחר קו האוטובוס 98 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 98 (אעבלין←שפרעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 98 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 98 ב-ישראל
98 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 564 - גאיה סנטר-ירכא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 82 - שד. ירושלים/החשמונאים-מעלות תרשיחא<->עירייה-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר סולם צור/שדרות האורנים-גשר הזיו-1#/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים