קו 996
רכסים←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 996 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 996 (רכסים←ירושלים) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעלות דוד ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 996 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכסים←ירושלים (22 תחנות)
מעלות דוד
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
האירוסים/תמר
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/חצב סובה
הרקפות/מתנס
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
הרקפות/הרמונים
מעון נווה רם/הרקפות
מסעף כפר חסידים
מחלף יגור
ויצמן/גבעת שאול
גשר המיתרים/שד' הרצל
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 996
מתי מתחיל לפעול קו 996?
קו 996 מתחיל לפעול ב-09:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 996 מפסיק לעבוד?
קו 996 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 996?
כדי לראות מתי קו רכסים←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכסים←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 996 (רכסים←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכסים←ירושלים (רכסים←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 996 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 996 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 996
קו 996 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 23:00 | 120 - 210 |
ב׳ | 09:00 - 23:00 | 120 - 210 |
ג׳ | 09:00 - 23:00 | 120 - 210 |
ד׳ | 09:00 - 23:00 | 140 - 330 |
ה׳ | 09:00 - 23:00 | 120 - 210 |
ו׳ | 09:00 - 13:30 | 90 - 180 |
ש׳ | 22:05 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל996 (מ מעלות דוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 996 (רכסים←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 996
תעריף הנסיעה ב996 (רכסים←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
996 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 996 היא מעלות דוד והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 996 (רכסים←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 996. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 996.
מעקב אחר קו האוטובוס 996 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 996 (רכסים←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 996 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 996 ב-ישראל
996 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 96א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->בית ספר תחכמוני/עפגין-חדרה-2ז
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#