לוח זמנים - קו 550 רמת גן←ערד לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 קניון איילון 11:15 13:15 16:15 20:00 01:00 מגדל קונקורד/דרך בן גוריון 11:17 13:17 16:17 20:02 01:02 רבי עקיבא/שמואל הנביא 11:20 13:20 16:20 20:05 01:05 רבי עקיבא/הרב קוק 11:21 13:21 16:21 20:06 01:06 רבי עקיבא/ירושלים 11:22 13:22 16:22 20:07 01:07 רבי עקיבא/גן קדושי ורשה 11:22 13:22 16:22 20:07 01:07 רבי עקיבא/רש''י 11:24 13:24 16:24 20:09 01:09 חזון אי''ש/רבי עקיבא 11:24 13:24 16:24 20:09 01:09 חזון אי''ש/האדמו''ר מגור 11:25 13:25 16:25 20:10 01:10 נחמיה/עזרא 11:27 13:27 16:27 20:12 01:12 הרב בן יעקב/בר יוחאי 11:29 13:29 16:29 20:14 01:14 מחלף גבעת שמואל/כביש 4 11:31 13:31 16:31 20:16 01:16 גשר בר אילן/כביש 4 11:31 13:31 16:31 20:16 01:16 מחלף מסובים - - - - 01:22 מחלף בית רבן למזרח 12:00 14:00 17:00 20:45 01:46 צומת חפץ חיים 12:04 14:04 17:04 20:49 01:50 צומת בני ראם 12:07 14:07 17:07 20:52 01:53 צומת מלאכי לדרום/כביש 40 12:11 14:11 17:11 20:56 01:57 צומת קוממיות 12:19 14:19 17:19 21:04 02:05 שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש 12:23 14:23 17:23 21:08 02:09 שד. מלכי ישראל/אצטדיון 12:24 14:24 17:24 21:09 02:10 שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז 12:24 14:24 17:24 21:09 02:10 אדוריים/רמות דוד 12:26 14:26 17:26 21:11 02:12 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 12:28 14:28 17:28 21:13 02:14 הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר 12:28 14:28 17:28 21:13 02:14 הרב עובדיה יוסף/שדרות גת 12:28 14:28 17:28 21:13 02:14 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 12:30 14:30 17:30 21:15 02:16 צומת תל ערד מזרח 13:17 15:17 18:17 22:02 03:03 אזור תעשיה 13:22 15:22 18:22 22:07 03:08 יהודה/חברון 13:24 15:24 18:24 22:09 03:10 יהודה/חן 13:25 15:25 18:25 22:10 03:11 תלמוד תורה/עוזיהו 13:26 15:26 18:26 22:11 03:12 בי''ס טללים/הקנאים 13:27 15:27 18:27 22:12 03:13 מעון/תפוח 13:29 15:29 18:29 22:14 03:15 חברון/מעון 13:30 15:30 18:30 22:15 03:16 חברון/נתיב תאנה 13:30 15:30 18:30 22:15 03:16 חברון/נתיב גפן 13:31 15:31 18:31 22:16 03:17 ירושלים/שמעון 13:32 15:32 18:32 22:17 03:18 צבר/פלמ''ח 13:34 15:34 18:34 22:19 03:20 עין התכלת/צבר 13:35 15:35 18:35 22:20 03:21 עין התכלת/חרצית 13:36 15:36 18:36 22:21 03:22 רענן/הערבה 13:37 15:37 18:37 22:22 03:23 פלמ''ח/אפק 13:38 15:38 18:38 22:23 03:24 יהודה/פלמ''ח 13:39 15:39 18:39 22:24 03:25 יהודה/המכבים 13:40 15:40 18:40 22:25 03:26 יהודה/הספורט 13:40 15:40 18:40 22:25 03:26 מרכז צעירים/יאשיהו 13:41 15:41 18:41 22:26 03:27 סלעית/יסעור 13:42 15:42 18:42 22:27 03:28 סלעית/דוכיפת 13:43 15:43 18:43 22:28 03:29 סלעית/אגמית 13:43 15:43 18:43 22:28 03:29 מואב/הגלעד 13:46 15:46 18:46 22:31 03:32 מואב/נוף 13:46 15:46 18:46 22:31 03:32 מואב/לשם 13:47 15:47 18:47 22:32 03:33 מלון יפה נוף 13:48 15:48 18:48 22:33 03:34
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 קניון איילון 08:00 08:30 09:00 09:15 09:30 מגדל קונקורד/דרך בן גוריון 08:02 08:32 09:02 09:17 09:32 רבי עקיבא/שמואל הנביא 08:05 08:35 09:05 09:20 09:35 רבי עקיבא/הרב קוק 08:06 08:36 09:06 09:21 09:36 רבי עקיבא/ירושלים 08:07 08:37 09:07 09:22 09:37 רבי עקיבא/גן קדושי ורשה 08:07 08:37 09:07 09:22 09:37 רבי עקיבא/רש''י 08:09 08:39 09:09 09:24 09:39 חזון אי''ש/רבי עקיבא 08:09 08:39 09:09 09:24 09:39 חזון אי''ש/האדמו''ר מגור 08:10 08:40 09:10 09:25 09:40 נחמיה/עזרא 08:12 08:42 09:12 09:27 09:42 הרב בן יעקב/בר יוחאי 08:14 08:44 09:14 09:29 09:44 מחלף גבעת שמואל/כביש 4 08:16 08:46 09:16 09:31 09:46 גשר בר אילן/כביש 4 08:16 08:46 09:16 09:31 09:46 מחלף מסובים 08:22 08:52 09:22 09:37 09:52 מחלף בית רבן למזרח 08:46 09:16 09:46 10:01 10:16 צומת חפץ חיים 08:50 09:20 09:50 10:05 10:20 צומת בני ראם 08:53 09:23 09:53 10:08 10:23 צומת מלאכי לדרום/כביש 40 08:57 09:27 09:57 10:12 10:27 צומת קוממיות 09:05 09:35 10:05 10:20 10:35 שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש 09:09 09:39 10:09 10:24 10:39 שד. מלכי ישראל/אצטדיון 09:10 09:40 10:10 10:25 10:40 שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז 09:10 09:40 10:10 10:25 10:40 אדוריים/רמות דוד 09:12 09:42 10:12 10:27 10:42 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 09:14 09:44 10:14 10:29 10:44 הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר 09:14 09:44 10:14 10:29 10:44 הרב עובדיה יוסף/שדרות גת 09:14 09:44 10:14 10:29 10:44 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 09:16 09:46 10:16 10:31 10:46 צומת תל ערד מזרח 10:03 10:33 11:03 11:18 11:33 אזור תעשיה 10:08 10:38 11:08 11:23 11:38 יהודה/חברון 10:10 10:40 11:10 11:25 11:40 יהודה/חן 10:11 10:41 11:11 11:26 11:41 תלמוד תורה/עוזיהו 10:12 10:42 11:12 11:27 11:42 בי''ס טללים/הקנאים 10:13 10:43 11:13 11:28 11:43 מעון/תפוח 10:15 10:45 11:15 11:30 11:45 חברון/מעון 10:16 10:46 11:16 11:31 11:46 חברון/נתיב תאנה 10:16 10:46 11:16 11:31 11:46 חברון/נתיב גפן 10:17 10:47 11:17 11:32 11:47 ירושלים/שמעון 10:18 10:48 11:18 11:33 11:48 צבר/פלמ''ח 10:20 10:50 11:20 11:35 11:50 עין התכלת/צבר 10:21 10:51 11:21 11:36 11:51 עין התכלת/חרצית 10:22 10:52 11:22 11:37 11:52 רענן/הערבה 10:23 10:53 11:23 11:38 11:53 פלמ''ח/אפק 10:24 10:54 11:24 11:39 11:54 יהודה/פלמ''ח 10:25 10:55 11:25 11:40 11:55 יהודה/המכבים 10:26 10:56 11:26 11:41 11:56 יהודה/הספורט 10:26 10:56 11:26 11:41 11:56 מרכז צעירים/יאשיהו 10:27 10:57 11:27 11:42 11:57 סלעית/יסעור 10:28 10:58 11:28 11:43 11:58 סלעית/דוכיפת 10:29 10:59 11:29 11:44 11:59 סלעית/אגמית 10:29 10:59 11:29 11:44 11:59 מואב/הגלעד 10:32 11:02 11:32 11:47 12:02 מואב/נוף 10:32 11:02 11:32 11:47 12:02 מואב/לשם 10:33 11:03 11:33 11:48 12:03 מלון יפה נוף 10:34 11:04 11:34 11:49 12:04
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 קניון איילון 00:30 00:45 01:00 מגדל קונקורד/דרך בן גוריון 00:32 00:47 01:02 רבי עקיבא/שמואל הנביא 00:35 00:50 01:05 רבי עקיבא/הרב קוק 00:36 00:51 01:06 רבי עקיבא/ירושלים 00:37 00:52 01:07 רבי עקיבא/גן קדושי ורשה 00:37 00:52 01:07 רבי עקיבא/רש''י 00:39 00:54 01:09 חזון אי''ש/רבי עקיבא 00:39 00:54 01:09 חזון אי''ש/האדמו''ר מגור 00:40 00:55 01:10 נחמיה/עזרא 00:42 00:57 01:12 הרב בן יעקב/בר יוחאי 00:44 00:59 01:14 מחלף גבעת שמואל/כביש 4 00:46 01:01 01:16 גשר בר אילן/כביש 4 00:46 01:01 01:16 מחלף מסובים 00:52 01:07 01:22 מחלף בית רבן למזרח 01:16 01:31 01:46 צומת חפץ חיים 01:20 01:35 01:50 צומת בני ראם 01:23 01:38 01:53 צומת מלאכי לדרום/כביש 40 01:27 01:42 01:57 צומת קוממיות 01:35 01:50 02:05 שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש 01:39 01:54 02:09 שד. מלכי ישראל/אצטדיון 01:40 01:55 02:10 שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז 01:40 01:55 02:10 אדוריים/רמות דוד 01:42 01:57 02:12 הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא 01:44 01:59 02:14 הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר 01:44 01:59 02:14 הרב עובדיה יוסף/שדרות גת 01:44 01:59 02:14 שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל 01:46 02:01 02:16 צומת תל ערד מזרח 02:33 02:48 03:03 אזור תעשיה 02:38 02:53 03:08 יהודה/חברון 02:40 02:55 03:10 יהודה/חן 02:41 02:56 03:11 תלמוד תורה/עוזיהו 02:42 02:57 03:12 בי''ס טללים/הקנאים 02:43 02:58 03:13 מעון/תפוח 02:45 03:00 03:15 חברון/מעון 02:46 03:01 03:16 חברון/נתיב תאנה 02:46 03:01 03:16 חברון/נתיב גפן 02:47 03:02 03:17 ירושלים/שמעון 02:48 03:03 03:18 צבר/פלמ''ח 02:50 03:05 03:20 עין התכלת/צבר 02:51 03:06 03:21 עין התכלת/חרצית 02:52 03:07 03:22 רענן/הערבה 02:53 03:08 03:23 פלמ''ח/אפק 02:54 03:09 03:24 יהודה/פלמ''ח 02:55 03:10 03:25 יהודה/המכבים 02:56 03:11 03:26 יהודה/הספורט 02:56 03:11 03:26 מרכז צעירים/יאשיהו 02:57 03:12 03:27 סלעית/יסעור 02:58 03:13 03:28 סלעית/דוכיפת 02:59 03:14 03:29 סלעית/אגמית 02:59 03:14 03:29 מואב/הגלעד 03:02 03:17 03:32 מואב/נוף 03:02 03:17 03:32 מואב/לשם 03:03 03:18 03:33 מלון יפה נוף 03:04 03:19 03:34
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 550 (רמת גן←ערד) לוח הזמנים למסלול קו הBus 550 לכיוון רמת גן←ערד של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת קניון איילון לתחנת מלון יפה נוף. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 550 מרמת גן לערד מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-28 ביולי 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 550