לוח זמנים - קו 774 הקונגרס הציוני/רקאנטי←המ''ג/ירמיהו
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
הקונגרס הציוני/רקאנטי | 08:00 |
רקאנטי/בן זאב | 08:00 |
רקאנטי/אידלזון | 08:01 |
רקאנטי/המשורר אצ''ג | 08:02 |
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי | 08:03 |
מינץ/רובין | 08:04 |
מינץ/שיף מזרח | 08:05 |
מינץ/מירסקי | 08:06 |
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר | 08:08 |
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות | 08:09 |
שבתאי חזקיה/הרא''ה | 08:09 |
הרא''ה/ולנשטיין | 08:10 |
רמות/סולם יעקב | 08:11 |
רמות/מעוז | 08:12 |
שיבת ציון/לואי ליפסקי | 08:13 |
שיבת ציון/טללים | 08:13 |
שיבת ציון/טללים | 08:14 |
סילבר/שיבת ציון | 08:14 |
סילבר/שכטמן | 08:15 |
סילבר/מורגנטאו | 08:15 |
הארי טרומן/אבא הלל סילבר | 08:16 |
הארי טרומן/יעקב אלעזר | 08:16 |
הארי טרומן/גולדה מאיר | 08:18 |
צומת רמות/גולדה | 08:20 |
המ''ג/ירמיהו | 08:26 |
לוח זמנים לBus אקסטרה ירושלים - 774 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←המ''ג/ירמיהו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 774 לכיוון הקונגרס הציוני/רקאנטי←המ''ג/ירמיהו של אקסטרה ירושלים מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת הקונגרס הציוני/רקאנטי לתחנת המ''ג/ירמיהו. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אקסטרה ירושלים יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.