לוח זמנים - קו 807 חריש←תל אביב-יפו
לוח זמנים ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
קידמה/התמדה | 21:30 | 23:00 |
קידמה/החלומות | 21:31 | 23:01 |
תנופה/הגשמה | 21:32 | 23:02 |
סביון/רקפת | 21:35 | 23:05 |
סביון/סחלב | 21:36 | 23:06 |
לוטם/סביון | 21:38 | 23:08 |
לוטם | 21:40 | 23:10 |
לוטם/יסמין | 21:41 | 23:11 |
שדרות ההגשמה/לוטם | 21:42 | 23:12 |
שדרות ההגשמה/חברותא | 21:43 | 23:13 |
שדרות דרך ארץ/תנופה | 21:44 | 23:14 |
דרך ארץ/שדרות האחווה | 21:45 | 23:15 |
שוהם/דרך ארץ | 21:45 | 23:15 |
ספיר/ברקת | 21:46 | 23:16 |
ספיר/חושן | 21:47 | 23:17 |
ספיר/אודם | 21:47 | 23:17 |
תמר/אלון | 21:48 | 23:18 |
גפן/תמר | 21:49 | 23:19 |
גפן/דפנה | 21:50 | 23:20 |
גפן/תאנה | 21:51 | 23:21 |
גפן/אלון | 21:52 | 23:22 |
דרך ארץ/אשל | 21:54 | 23:24 |
כביש 6353 מערב/דרך ארץ | 21:55 | 23:25 |
צומת ברקאי למערב | 21:57 | 23:27 |
צומת חריש לצפון | 21:57 | 23:27 |
צומת מנשה לדרום | 22:00 | 23:30 |
צומת כרכור | 22:01 | 23:31 |
המייסדים/נעורים | 22:02 | 23:32 |
המייסדים/תלפיות | 22:03 | 23:33 |
המייסדים/אחוזה | 22:03 | 23:33 |
דרך הבנים/המייסדים | 22:03 | 23:33 |
דרך הבנים/השופטים | 22:04 | 23:34 |
דרך הבנים/יוסף קארו | 22:04 | 23:34 |
דרך הבנים/דרך משמרות | 22:04 | 23:34 |
בית ספר אלישבע/דרך הבנים | 22:05 | 23:35 |
בית ספר אלונים/הבנים | 22:05 | 23:35 |
יד לבנים/דרך הבנים | 22:06 | 23:36 |
דרך למרחב/המעלה | 22:06 | 23:36 |
דרך למרחב/הבוטנים | 22:07 | 23:37 |
דרך למרחב/שבי ציון | 22:08 | 23:38 |
דרך למרחב/חשמונאים | 22:09 | 23:39 |
דרך למרחב/חשמונאים | 22:09 | 23:39 |
דרך למרחב/שבי ציון | 22:10 | 23:40 |
עציון/חברון | 22:11 | 23:41 |
דרך פיק''א/שלומציון המלכה | 22:12 | 23:42 |
גבעת נאה | 22:13 | 23:43 |
בית אריזה/דרך פיק''א | 22:13 | 23:43 |
צומת אלון | 22:14 | 23:44 |
צומת גרנות/גן שמואל | 22:14 | 23:44 |
צומת חדרה מזרח | 22:16 | 23:46 |
צה''ל | 22:17 | 23:47 |
חטיבת גולני/ניצנים | 22:22 | 23:52 |
חטיבת גולני/נהלל | 22:24 | 23:54 |
חטיבת גולני/נהלל א | 22:25 | 23:55 |
חטיבת גולני/חברת עזרא | 22:26 | 23:56 |
הרברט סמואל/תרנ''א | 22:27 | 23:57 |
אחד העם/סמסונוב | 22:28 | 23:58 |
אחד העם/הרצל | 22:29 | 23:59 |
צומת חדרה | 22:31 | 00:01 |
דוד שמעוני/קלז | 22:32 | 00:02 |
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון | 22:33 | 00:03 |
דרך יצחק שמיר/גיורא צחור | 22:34 | 00:04 |
דרך יצחק שמיר/פרופ. משה אדד | 22:35 | 00:05 |
צומת אולגה | 22:39 | 00:09 |
מחלף ינאי לדרום | 22:47 | 00:17 |
פנימיית הדסה נעורים/השיטה | 22:48 | 00:18 |
מחלף חבצלת | 22:50 | 00:20 |
מחלף נתניה | 22:53 | 00:23 |
בית חרושת טבע | 22:58 | 00:28 |
שד. גיבורי ישראל/התרופה | 22:59 | 00:29 |
שדרות גיבורי ישראל/הבונים | 23:00 | 00:30 |
איקאה/שדרות גיבורי ישראל | 23:02 | 00:32 |
מכון וינגייט | 23:07 | 00:37 |
צומת יקום | 23:09 | 00:39 |
צומת רשפון | 23:14 | 00:44 |
מחלף נוף ים | 23:15 | 00:45 |
צומת כפר שמריהו | 23:17 | 00:47 |
צומת הרצליה | 23:18 | 00:48 |
מחלף הסירה | 23:19 | 00:49 |
סינמה סיטי/כביש 2 | 23:21 | 00:51 |
מכללת לוינסקי/דרך נמיר | 23:23 | 00:53 |
דרך נמיר/אינשטיין | 23:27 | 00:57 |
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר | 23:29 | 00:59 |
מסוף רדינג/הורדה | 23:33 | 01:03 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 807 (חריש←תל אביב-יפו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 807 לכיוון חריש←תל אביב-יפו של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת קידמה/התמדה לתחנת מסוף רדינג/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 807 מחריש לתל אביב-יפו מדי יום בחצות.