84
לוח זמנים של קו 84
לוח זמנים ראשון עד רביעי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
השחר/הצבעוני | 05:45 | 06:10 | 07:00 | 13:00 | 15:50 | 20:15 | 21:15 |
השחר/הפרדס | 05:46 | 06:11 | 07:01 | 13:01 | 15:51 | 20:16 | 21:16 |
היסמין/השחר | 05:46 | 06:11 | 07:01 | 13:01 | 15:51 | 20:16 | 21:16 |
צרכניה | 05:47 | 06:12 | 07:02 | 13:02 | 15:52 | 20:17 | 21:17 |
המייסדים/היוגב | 05:48 | 06:13 | 07:03 | 13:03 | 15:53 | 20:18 | 21:18 |
המייסדים/הנוטע | 05:49 | 06:14 | 07:04 | 13:04 | 15:54 | 20:19 | 21:19 |
צרכניה | 05:54 | 06:19 | 07:09 | 13:09 | 15:59 | 20:24 | 21:24 |
המבואות/האורנים | 05:55 | 06:20 | 07:10 | 13:10 | 16:00 | 20:25 | 21:25 |
נופך/ספיר | 05:56 | 06:21 | 07:11 | 13:11 | 16:01 | 20:26 | 21:26 |
ירדן/שניר | 05:57 | 06:22 | 07:12 | 13:12 | 16:02 | 20:27 | 21:27 |
ירדן/שניר | 05:58 | 06:23 | 07:13 | 13:13 | 16:03 | 20:28 | 21:28 |
צרכניה | 05:59 | 06:24 | 07:14 | 13:14 | 16:04 | 20:29 | 21:29 |
ישיבה/ירדן | 06:00 | 06:25 | 07:15 | 13:15 | 16:05 | 20:30 | 21:30 |
דן/חרמון | 06:01 | 06:26 | 07:16 | 13:16 | 16:06 | 20:31 | 21:31 |
נחלים | 06:02 | 06:27 | 07:17 | 13:17 | 16:07 | 20:32 | 21:32 |
מחלף פתח תקווה דרום לצפון | 06:04 | 06:29 | 07:19 | 13:19 | 16:09 | 20:34 | 21:34 |
שדרות ירושלים/הושע | 06:04 | 06:29 | 07:19 | 13:19 | 16:09 | 20:34 | 21:34 |
צומת עמישב | 06:05 | 06:30 | 07:20 | 13:20 | 16:10 | 20:35 | 21:35 |
צומת סירקין/כביש 40 | 06:06 | 06:31 | 07:21 | 13:21 | 16:11 | 20:36 | 21:36 |
ירושלים/גורדון | 06:07 | 06:32 | 07:22 | 13:22 | 16:12 | 20:37 | 21:37 |
ירושלים/שכ' קריית אלון | 06:08 | 06:33 | 07:23 | 13:23 | 16:13 | 20:38 | 21:38 |
צומת גנים/הרב הרצוג | 06:09 | 06:34 | 07:24 | 13:24 | 16:14 | 20:39 | 21:39 |
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי | 06:10 | 06:35 | 07:25 | 13:25 | 16:15 | 20:40 | 21:40 |
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין | 06:10 | 06:35 | 07:25 | 13:25 | 16:15 | 20:40 | 21:40 |
שטמפפר/המכבים | 06:11 | 06:36 | 07:26 | 13:26 | 16:16 | 20:41 | 21:41 |
שטמפפר/משטרה | 06:13 | 06:38 | 07:28 | 13:28 | 16:18 | 20:43 | 21:43 |
בר כוכבא/ליברכט | 06:14 | 06:39 | 07:29 | 13:29 | 16:19 | 20:44 | 21:44 |
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה | 06:15 | 06:40 | 07:30 | 13:30 | 16:20 | 20:45 | 21:45 |
מסוף משה ארנס/הורדה | 06:16 | 06:41 | 07:31 | 13:31 | 16:21 | 20:46 | 21:46 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 84 (מזור←פתח תקווה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 84 לכיוון מזור←פתח תקווה של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת השחר/הצבעוני לתחנת מסוף משה ארנס/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 84 ממזור לפתח תקווה מדי יום בחצות.