קו 66
דימונה←ערערה-בנגב
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשד' גולדה מאיר/שד' הרצל ומסתיים בבית ספר לחינוך מיוחד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←ערערה-בנגב (30 תחנות)
שד' גולדה מאיר/שד' הרצל
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה
מסעף דימונה/קניון הדרך
צומת דימונה ירוחם
קסר א סיר/הואשלה
אום רתאם ב
אום רתאם א
צומת ערערה בנגב/כביש 2582
אבו קרינאת 1
קופת חולים כללית
אבו קרינאת
בית ספר
קופת חולים כללית
אבו קרינאת 3
צומת ערערה בנגב
בית ספר אלנג'אח
אזור תעשייה
מועצה מקומית
בית ספר רב תחומי
מועצה מקומית
בית ספר אבו עראר
טיפת חלב
שכונה 2
משתלה
מסגד טאלב/קופת חולים לאומית
בית ספר לחינוך מיוחד
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו דימונה←ערערה-בנגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←ערערה-בנגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (דימונה←ערערה-בנגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←ערערה-בנגב (דימונה←ערערה-בנגב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו האוטובוס 66, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ג׳ | 17:00 - 19:00 | 60 |
ד׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ שד' גולדה מאיר/שד' הרצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (דימונה←ערערה-בנגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (דימונה←ערערה-בנגב) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
66 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 66 היא שד' גולדה מאיר/שד' הרצל והתחנה האחרונה היא בית ספר לחינוך מיוחד.
קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 59 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 142 - מחנה שבטה-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-23/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 603 - שמחה ארליך/שדרות בן גוריון-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 118 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נחל איילון/כביש 5533-צור יצחק-1#/ לוח זמנים
- 10 - ביה''ח תל השומר/שיקום-רמת גן<->בית החולים תל השומר/שיקום-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 504 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 85 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->עמק החולה/משעול עמק חפר-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 589 - מגדל מים-תל שבע<->מכללת ספיר-שער הנגב-1#