קו 691
חיפה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 691 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חוף הכרמל ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 691 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת חוף הכרמל
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
קיבוץ החותרים
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
צומת עתלית
עין הוד מזרח
עין הוד / כניסה מזרחית
ניר עציון
עין חוד
עין הוד מול המסגד
עין הוד מערב
צומת ניר עציון
צומת עין הוד
צומת עין כרמל
צומת גבע כרמל
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 691
מתי מתחיל לפעול קו 691?
קו 691 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 691 מפסיק לעבוד?
קו 691 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 691?
כדי לראות מתי קו חיפה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 691 (חיפה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←מרכז מיר''ב (חיפה←מרכז מיר''ב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 691 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 691 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 691
קו 691 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:00 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 20:55 | 60 |
ב׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ה׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ו׳ | 10:00 - 14:00 | 120 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל691 (מ ת. רכבת חוף הכרמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 691
תעריף הנסיעה ב691 (חיפה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
691 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 691 היא ת. רכבת חוף הכרמל והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 691. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 691.
מעקב אחר קו האוטובוס 691 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 691 (חיפה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 691 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 691 ב-ישראל
691 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים