קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
חיפה←טמרה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים באל קודס/בנק הפועלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טמרה (41 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
צומת הקריון
מסעף קיבוץ אפק
מעון גיל עם
מסעף נעמה
צומת אבליים
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת טמרה
אלרויס/אלזראעיה
ח'לית שריף/כניסה
בית ספר אלשריף ד
ח'לית אלג'זאל
ח'לית אלסעבה
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
בלאט א דאמון
מסגד אלרחמה
עומר בן אל ח'טאב
מסגד אלסלאם
עות'מאן בן עפאן/אל עין
עות'מאן בן עפאן
עיריית טמרה
דואר
קופת חולים כללית
אלביק
כיכר אלקודס
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אלקודס/כיכר השעון
כיכר השעון
אל קודס/בנק הפועלים
שאלות ותשובות לגבי קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-16:25 בשישי
מתי מגיע קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו חיפה←טמרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טמרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טמרה (חיפה←טמרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) - חיפה←טמרה
לוח זמנים של קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
ב׳ | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
ג׳ | 08:15 - 23:15 | 68 - 112 |
ד׳ | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
ה׳ | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
ו׳ | 08:10 - 16:25 | 55 - 125 |
ש׳ | 12:00 - 20:05 | 240 - 245 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא אל קודס/בנק הפועלים.
קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←טמרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 147 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אזה''ת ג'יש-ג'יש-2#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים