קו 2
וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בוייצמן/כצנלסון ומסתיים בשדרות מנחם בגין/כביש 7.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7 (15 תחנות)
וייצמן/כצנלסון
וייצמן/מרבד הקסמים
הרצל/ויצמן
תחנה מרכזית גדרה
שדרות בן גוריון/הרצל
בן גוריון/בית עלמין
שדרות דוד בן גוריון/הדרור
פינס/שדרות בן גוריון
בי''ח הרצפלד/דרך ארץ
פרחי בר/דרך הפרחים
שרה אהרונסון/לאה גולדברג
ספורטק/שרה אהרונסון
חיים הרצוג/צאלה
שדרות מנחם בגין/חיים הרצוג
שדרות מנחם בגין/כביש 7
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-14:50 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 14:50 | 20 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ וייצמן/כצנלסון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
2 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 2 היא וייצמן/כצנלסון והתחנה האחרונה היא שדרות מנחם בגין/כביש 7.
קו 2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (וייצמן/כצנלסון←שדרות מנחם בגין/כביש 7) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים