קו 273
גדרה←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 273 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 273 (גדרה←תל אביב-יפו) יש 97 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן גוריון/בית עלמין ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 273 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גדרה←תל אביב-יפו (97 תחנות)
בן גוריון/בית עלמין
בן גוריון/עופרים
שדרות בן גוריון/דרך הנחלים
מנחם בגין/דרך האילנות
סטרומה/מנשה
סטרומה/העצמאות
וייצמן/כצנלסון
וייצמן/פינס
הרצל/ויצמן
הרצל/כביש 40
מסעף קדרון/כביש 40
מסעף מחנה תל נוף
מסעף בית אלעזרי
כביש 40/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
עולי הגרדום/רוטנברג
היכל התרבות/ז'בוטינסקי
רוטשילד/התקווה
רוטשילד/גורדון
רוטשילד/דב הוז
רוטשילד/בן גוריון
תחנה מרכזית/ההסתדרות
ישראל גלילי/הסחלב
ישראל גלילי/התקומה
התקומה/היקינטון
התקומה/המורן
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
חיים בר לב/החלוצים
חיים בר לב/גדולי ישראל
יצחק רבין/חיים ברלב
מתחם יס פלאנט
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
אהרונוביץ'/משה דיין
אהרונוביץ'/בגין
מקס וג'סי הכהן/אהרונוביץ'
אילת/התנאים
אילת/דוד רמז
אילת/יוספטל
אילת/חצרים
ההסתדרות/אחד במאי
ויצמן/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
קאנטרי חולון/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
גרינבוים/מאיר גרוסמן
גרינבוים/דרך בן צבי
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
הרצל/דרך קיבוץ גלויות
הרצל/דרך שלמה
הרצל/פלורנטין
הרצל/וולפסון
הרצל/דרך יפו
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/בצלאל יפה
שד' רוטשילד/בלפור
שד' רוטשילד/שיינקין
שד' רוטשילד/חשמונאים
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/זמנהוף
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/שד' רוקח
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 273
מתי מתחיל לפעול קו 273?
קו 273 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 273 מפסיק לעבוד?
קו 273 מפסיק לפעול ב-00:45 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 273?
כדי לראות מתי קו גדרה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גדרה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 273 (גדרה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גדרה←תל אביב-יפו (גדרה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 273 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 273 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 273 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 273 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 273
קו 273 פועל בראשון, שני, שלישי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:15 - 00:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 00:45 | 30 |
ב׳ | 22:15 - 23:45 | 30 |
ג׳ | 00:15 - 00:45 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:15 - 23:45 | 30 |
ו׳ | 00:15 - 00:45 | 30 |
ש׳ | 22:15 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל273 (מ בן גוריון/בית עלמין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 273 (גדרה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 273
תעריף הנסיעה ב273 (גדרה←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
273 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 273 היא בן גוריון/בית עלמין והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 273 (גדרה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, שלישי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 273. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 273.
מעקב אחר קו האוטובוס 273 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 273 (גדרה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 273 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 273 ב-ישראל
273 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 546 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->תיכון בית רחל-קוממיות-3#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 22 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים