קו 246
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 246 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 246 (ביתר עילית←ירושלים) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל באהל שרה/בנין דוד ומסתיים בגבעת התחמושת/שרגאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 246 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (36 תחנות)
אהל שרה/בנין דוד
מרכז חירום/אוהל שרה
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
בית כנסת באיאן/קדושת לוי
קדושת לוי א
קדושת לוי ב
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי ד
קדושת לוי/ברוק
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
לובלין/ דרכי איש
לובלין א
מעזריטש/ מהרי''ץ
מעזריטש/בתי ספר
מעזריטש/חב''ד
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
דרך האר''י/ כביש 375
הרוזמרין/כביש המנהרות
דב יוסף/יערי
דב יוסף/שבתאי הנגבי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/תדהר
שמואל הנביא/יקים
זקס/שמואל הנביא
קרל נטר/שמעון הצדיק
גבעת התחמושת/שרגאי
שאלות ותשובות לגבי קו 246
מתי מתחיל לפעול קו 246?
קו 246 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 246 מפסיק לעבוד?
קו 246 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 246?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 246 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 246 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 246 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 246 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 246 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 246
קו 246 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ב׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ג׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 00:15 - 23:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 00:15 - 16:20 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:30 - 23:45 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל246 (מ אהל שרה/בנין דוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 246 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 246
תעריף הנסיעה ב246 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
246 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 246 היא אהל שרה/בנין דוד והתחנה האחרונה היא גבעת התחמושת/שרגאי.
קו 246 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 246. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 246.
מעקב אחר קו האוטובוס 246 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 246 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 246 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 246 ב-ישראל
246 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים