קו 27א
ירושלים←אבן ספיר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 27א (ירושלים←אבן ספיר) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנת רכבת קלה הר הרצל ומסתיים ביהלום/גרנט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←אבן ספיר (27 תחנות)
תחנת רכבת קלה הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
סולד/מקסיקו
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''
אבן ספיר א'
היהלום/הגביש
היהלום/לשם
מגרש כדורסל/שוהם
אבן ספיר/שוהם
לשם/שוהם
לשם/גרנט
אבן ספיר/לשם
לשם/גרנט
היהלום/שוהם
צרכניה
היהלום/שוהם
גרנט/שוהם
גרנט
יהלום/גרנט
שאלות ותשובות לגבי קו 27א
מתי מתחיל לפעול קו 27א?
קו 27א מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 27א מפסיק לעבוד?
קו 27א מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 27א?
כדי לראות מתי קו ירושלים←אבן ספיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←אבן ספיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27א (ירושלים←אבן ספיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←אבן ספיר (ירושלים←אבן ספיר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27א
קו האוטובוס 27א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ב׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ג׳ | 07:42 - 22:40 | 60 - 90 |
ד׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ה׳ | 06:30 - 22:40 | 20 - 130 |
ו׳ | 06:43 - 14:05 | 60 - 202 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל27א (מ תחנת רכבת קלה הר הרצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27א (ירושלים←אבן ספיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27א
תעריף הנסיעה ב27א (ירושלים←אבן ספיר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
27א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 27א היא תחנת רכבת קלה הר הרצל והתחנה האחרונה היא יהלום/גרנט.
קו 27א (ירושלים←אבן ספיר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27א.
מעקב אחר קו האוטובוס 27א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27א (ירושלים←אבן ספיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 300 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1א/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים