קו 543
ערד←קוממיות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 543 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 543 (ערד←קוממיות) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במלון יפה נוף ומסתיים בתיכון בית רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 543 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערד←קוממיות (29 תחנות)
מלון יפה נוף
מואב/לשם
מואב/נוף
מואב/הגלעד
יהודה/הספורט
יהודה/המכבים
ירושלים/אלעזר בן יאיר
ירושלים/שמעון
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
הקנאים/חרוב
תלמוד תורה/עוזיהו
יהודה/חן
צומת ערד
אזור תעשיה ערד
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות גת/משעול הירדן
הרב עובדיה יוסף/חידקל
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא
מלכי ישראל/יציאה צפונית
אלומה/מרכז
קוממיות/3533
קוממיות/מזכירות
תיכון בית רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 543
מתי מתחיל לפעול קו 543?
קו 543 מתחיל לפעול ב-13:00 בשישי
באיזו שעה קו 543 מפסיק לעבוד?
קו 543 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 543?
כדי לראות מתי קו ערד←קוממיות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערד←קוממיות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 543 (ערד←קוממיות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערד←קוממיות (ערד←קוממיות) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 543 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 543 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 543 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 543 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 543
קו 543 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:00 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:00 - 15:30 | 150 |
ש׳ | 21:35 - 23:45 | 130 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל543 (מ מלון יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 543 (ערד←קוממיות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 543
תעריף הנסיעה ב543 (ערד←קוממיות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
543 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 543 היא מלון יפה נוף והתחנה האחרונה היא תיכון בית רחל.
קו 543 (ערד←קוממיות) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 543. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 543.
מעקב אחר קו האוטובוס 543 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 543 (ערד←קוממיות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 543 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 543 ב-ישראל
543 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 546 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->תיכון בית רחל-קוממיות-3#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א