קו 68
דייר חנא←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 68 (דייר חנא←עכו) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת דיר חנא ומסתיים בת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דייר חנא←עכו (42 תחנות)
צומת דיר חנא
דייר חנא/שיטור קהילתי
דייר חנא/מרכז
דייר חנא/מרכז רפואי
דייר חנא/בית ספר
דייר חנא/יציאה
עראבה א'/כניסה
צומת חילזון/כביש 805
אלמרוש
בריכה
עראבה ה'/יציאה
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין עיריה
סח'נין מרכז העיר
סחנין אלשהדא
הגליל ט
הגליל י'/יאסר ערפאת
סחנין יציאה מערבית
צומת א.תעשיה תרדיון
צומת יובלים
צומת מישגב
צומת עצמון
צומת יעד
שעב/כביש ראשי
מזרקה
שעב/כביש ראשי
צומת שעב
צומת יבור
מסעף יסעור
מסעף אחיהוד
צומת אחיהוד
צומת יאסיף
מסעף גדידה מכר
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
אברהם בן שושן/בן יהודה
העלייה/יהודה אלקלעי
יהודה בורלא/קדושי קהיר
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
תחנת רכבת עכו
בן עמי/דוד רמז מכבי אש
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו דייר חנא←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דייר חנא←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (דייר חנא←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דייר חנא←עכו (דייר חנא←עכו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 68 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 68 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 68
קו האוטובוס 68, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 07:15 - 23:00 | 60 - 90 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 15:15 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ צומת דיר חנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (דייר חנא←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (דייר חנא←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
68 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 68 היא צומת דיר חנא והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
קו 68 (דייר חנא←עכו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (דייר חנא←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל
68 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#הררית ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 152 - חיילים משוחררים יז-פקיעין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 167 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1ש/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים