קו 99
מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 99 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף יותם ויואב/רציפים ומסתיים בבית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 99 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין (32 תחנות)
מסוף יותם ויואב/רציפים
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/המורים
ברון הירש / מונטיפיורי
שוק עירוני/ברון הירש
חיים עוזר/כיכר המייסדים
חיים עוזר/שפיגל זוסיה
וולפסון/עירייה
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי
וולפסון /עין גנים
בי''ס עין גנים
עין גנים / אחד העם
עין גנים / מחנה יהודה
בי''ס ברנר/עין גנים
צומת סירקין/עין גנים
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/שלום צלח
שלום צלח/הרב אלקלעי
שלום צלח/שפיק
עד''ש שפיק/שבט לוי
עד''ש שפיק/קופ''ח
עזרא ונחמיה/מרכז שיטור
טבריה/עזרא ונחמיה
טבריה/שבט דן
טבריה/שבט בנימין
צפת/שבט אשר
הרב אלבז/צפת
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 99
מתי מתחיל לפעול קו 99?
קו 99 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 99 מפסיק לעבוד?
קו 99 מפסיק לפעול ב-13:45 בראשון
מתי מגיע קו 99?
כדי לראות מתי קו מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 99 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 99 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 99 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 99 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 99 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
לוח זמנים של קו 99
קו 99 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 13:45 | 15 - 20 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 05:30 - 19:30 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:30 - 19:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 19:30 | 15 - 20 |
ו׳ | 05:30 - 13:48 | 12 - 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל99 (מ מסוף יותם ויואב/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 99
תעריף הנסיעה ב99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
99 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 99 היא מסוף יותם ויואב/רציפים והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין.
קו 99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 99. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 99.
מעקב אחר קו האוטובוס 99 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 99 (מסוף יותם ויואב/רציפים←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 99 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 99 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 317 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->דרך תל חי/צרכנייה-ביצרון-1#/ לוח זמנים
- 321 - שד. בני ברית/יצחק רבין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->אפרסק/מנגו-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 473 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים