קו 998
בני ברק←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 998 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 998 (בני ברק←קריית אתא) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בהעצמאות/המגינים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 998 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←קריית אתא (51 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף נתניה
צומת אולגה
צומת כפר חסידים/כביש 762
מעון נווה רם/הרקפות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
מועצה מקומית/האורנים
האורנים
האורנים/הרימונים
הרימונים/האלונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הורדים/האירוסים
האירוסים/פרג
האירוסים/מרגנית
האירוסים/שעורה
בית כנסת ניסים/האירוסים
סביון/חרוב
סביון/הערבה
סביון/מעלות דוד
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
עצמאות/בית וגן
העצמאות/הנביאים
קניון כפיר/העצמאות
הציונות/המייסדים
הרצל/הציונות
המגינים/סוקולוב
העצמאות/המגינים
שאלות ותשובות לגבי קו 998
מתי מתחיל לפעול קו 998?
קו 998 מתחיל לפעול ב-00:35 בראשון
באיזו שעה קו 998 מפסיק לעבוד?
קו 998 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 998?
כדי לראות מתי קו בני ברק←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 998 (בני ברק←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←קריית אתא (בני ברק←קריית אתא) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 998 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 998 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 998 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 998 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 998
קו 998 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 10:45 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:35 - 23:55 | 40 |
ב׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ג׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ד׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ה׳ | 10:45 - 23:55 | 30 - 120 |
ו׳ | 09:00 - 14:05 | 90 - 215 |
ש׳ | 21:55 - 23:35 | 100 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל998 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 998 (בני ברק←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 998
תעריף הנסיעה ב998 (בני ברק←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
998 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 998 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא העצמאות/המגינים.
קו 998 (בני ברק←קריית אתא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 998. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 998.
מעקב אחר קו האוטובוס 998 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 998 (בני ברק←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 998 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 998 ב-ישראל
998 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים