Linia N1
Paderewskiego 02 - Żeglarska 01
ZTM Lublin
autobus N1 (ZTM Lublin) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus N1 (Paderewskiego 02→Żeglarska 01) ma 40 przystanków rozpoczynając z Paderewskiego 02 a kończąc na Żeglarska 01.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus N1 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Paderewskiego 02→Żeglarska 01 (40 przystanków)
Paderewskiego 02
Paderewskiego 04
Śliwińskiego 02
Żywnego 02
Skrzypcowa 02
Orfeusz 04
Os. Lipińskiego 02
Paganiniego 02
Hotel Locomotiva NŻ 01
Organowa 01
Szpital Dziecięcy 02
Chodźki - Szpital 02
Jaczewskiego 02
Unicka 02
Czwartek 02
Probostwo 02
Szewska 02
Brama Krakowska 02
Plac Wolności 01
Konopnicka 01
Muzyczna 01
Politechnika 01
Brzeskiej II 01
Brzeskiej 01
Zus 01
Rzeckiego 01
Sympatyczna 01
Fantastyczna 01
Os. Widok 02
Os. Górki 02
Klub Jeździecki 02
Medalionów 01
Romera - Kościół 01
Os. Nałkowskich 01
Romera 01
Wapowskiego 01
Biskupa Fulmana 01
Zalewskiego 01
Most Im. Kaczorowskiego 01
Żeglarska 01
FAQ dla N1
O której zaczyna kursować autobus N1?
autobus N1 rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus N1?
Autobus N1 kończy kursowanie o 23:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus N1?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Paderewskiego 02 - Żeglarska 01? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Paderewskiego 02 - Żeglarska 01, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus N1?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus N1.
Rozkład jazdy autobus N1
Autobus trasa N1 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:04 - 23:04
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:04 - 23:04 | 60 |
wt | 00:04 - 23:04 | 60 |
śr | 00:04 - 23:04 | 60 |
czw | 00:04 - 23:04 | 60 |
pt | 00:04 - 23:04 | 60 |
sob | 00:04 - 23:04 | 60 |
ndz | 00:04 - 23:04 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Lublin
Sprawdź wszystkie zmiany w linii N1 (rusza z Paderewskiego 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią N1 (kierunek (Paderewskiego 02→Żeglarska 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Lublin już teraz.
Autobus N1 - opłata
Taryfy w pojeździe linii N1 (kierunek: (Paderewskiego 02→Żeglarska 01)) należącym do ZTM Lublin mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Lublin można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Lublin.
N1 (ZTM Lublin)
Pierwszy przystanek na trasie autobus N1 to Paderewskiego 02, a ostatni Żeglarska 01. N1 (Paderewskiego 02→Żeglarska 01) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: N1 ma 40 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 50 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Lublin, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lublin i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus N1 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus N1, którymi możesz podróżować.
Autobus linii N1 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię N1 (Paderewskiego 02→Żeglarska 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii N1 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Lublin i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Lublin lub takimi środkami komunikacji jak Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lublin. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Lublin i każdy autobus, w tym linii N1 w Lublin
N1 - Alternatywny kierunek
ZTM Lublin w Lublin
- 20 - Dębówka 02 - Herberta 03Dębówka 02 - Herberta 03/ Rozkład
- 14 - Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03Węglin - centrum handlowe 02 - Felin Uniwersytet 03/ Rozkład
- 17 - Głuszczyzna 02 - Paderewskiego 01Głuszczyzna 02 - Paderewskiego 01/ Rozkład
- 28 - Żeglarska 02 - Piotrowice 01Żeglarska 02 - Piotrowice 01/ Rozkład
- 39 - Lipniak 02 - Mełgiewska - chłodnia 03Lipniak 02 - Mełgiewska - chłodnia 03/ Rozkład
- 12 - Konopnica - las 02 - Koncertowa 01Konopnica - las 02 - Koncertowa 01/ Rozkład
- 35 - Armii Krajowej 02 - Dworzec Lublin 53Armii Krajowej 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 50 - Bohaterów M. Cassino 02 - Pancerniaków Felicity 01Bohaterów M. Cassino 02 - Pancerniaków Felicity 01/ Rozkład
- 45 - Metalurgiczna 02 - Węglin Wróbla 03Metalurgiczna 02 - Węglin Wróbla 03/ Rozkład
- 3 - Dąbrowica 02 - Głusk 01Dąbrowica 02 - Głusk 01/ Rozkład
- 917 - Jabłonna - Urząd Gminy 02 - Wyścigowa 04Jabłonna - Urząd Gminy 02 - Wyścigowa 04/ Rozkład
- BIAŁA - Poligonowa 02 - Zajezdnia StefczykaPoligonowa 02 - Zajezdnia Stefczyka/ Rozkład
- 25 - Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01/ Rozkład
- 5 - Mełgiew 02 - Dworzec Lublin 53Mełgiew 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- 16 - Wygodna 02 - Rudnik 01Wygodna 02 - Rudnik 01/ Rozkład
- 54 - Wądolna 02 - Wądolna 01Wądolna 02 - Wądolna 01/ Rozkład
- 29 - Paderewskiego 02 - Herberta 03Paderewskiego 02 - Herberta 03/ Rozkład
- 922 - Dworzec Gł. PKS 02 - Zbożowa 02Dworzec Gł. PKS 02 - Zbożowa 02/ Rozkład
- 26 - Paderewskiego 02 - Węglinek NŻ 02Paderewskiego 02 - Węglinek NŻ 02/ Rozkład