קו 132
ביתר עילית←קריית גת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 132 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 132 (ביתר עילית←קריית גת) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בשד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 132 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←קריית גת (27 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/מהרי''ץ
אדמורי ויז'ניץ/החוזה מלובלין
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
בבא סאלי/ נדבורנא
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי עקיבא/אור החיים
דרך האר''י/ כביש 375
מסעף מבוא ביתר
מסעף צור הדסה
כביש 375/3855
צומת עציונה
מסעף נתיב הל''ה
צומת האלה
צומת ליאון שריגים
מסעף נחושה
צומת בית גוברין למערב
צומת לכיש למערב
צומת שדה משה
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
תיכון מקיף גרוס/השופטים
שדרות מלכי ישראל/מבוא אפק
שדרות אתרי המקרא/הרב עובדיה יוסף
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שאלות ותשובות לגבי קו 132
מתי מתחיל לפעול קו 132?
קו 132 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 132 מפסיק לעבוד?
קו 132 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 132?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 132 (ביתר עילית←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←קריית גת (ביתר עילית←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 132 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 132 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 132 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 132 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 132
קו 132 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 80 - 190 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 80 - 190 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 80 - 190 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 80 - 190 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 80 - 190 |
ו׳ | 06:00 - 13:50 | 90 - 170 |
ש׳ | 22:40 - 23:55 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל132 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 132 (ביתר עילית←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 132
תעריף הנסיעה ב132 (ביתר עילית←קריית גת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
132 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 132 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
קו 132 (ביתר עילית←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 132. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 132.
מעקב אחר קו האוטובוס 132 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 132 (ביתר עילית←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 132 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 132 ב-ישראל
132 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 194 - הזית ב-מטע<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 41 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים