קו 27
פתח תקווה←ראש העין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 27 (פתח תקווה←ראש העין) יש 55 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרש/עמל ומסתיים בבית העלמין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←ראש העין (55 תחנות)
החרש/עמל
עמל/שלמה מיכאליס
אבשלום גיסין/משה דיין
ת.רק''ל שחם/משה דיין
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
ברון הירש / מונטיפיורי
שוק עירוני/ברון הירש
שטמפפר/חיים עוזר
יהושע שטמפפר/רמב''ם
שטמפפר/אברבנל
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
הגר''א/לינדוי
צומת גנים/ירושלים
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת ראש העין לדרום/כביש 444
שד. שלמה המלך/אפק
צומת שבזי
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי/משעול הרב שלמה מדר
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
יהודה הלוי/רש''י
יהודה הלוי/רש''י
רש''י/צדק
רש''י/החלוץ
רש''י/שילה
רש''י/ששת הימים
רש''י/הגליל
רש''י/רעות
יהודה הלוי/רש''י
בית ספר טל/דרך מנחם בגין
חטיבת ביניים גוונים/מנחם בגין
משה דיין/מנחם בגין
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
מנור/נווה אפיקים
נווה אפיקים/בשן
בית הקשת / ברקן
ברקן/ארבל
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
דרך הציונות / הדרור
דרך הציונות/יונה
דרך הציונות/בזלת
בית העלמין
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (פתח תקווה←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←ראש העין (פתח תקווה←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו 27 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:25 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 16:30 | 30 - 45 |
ב׳ | 20:10 - 23:40 | 30 |
ג׳ | 06:25 - 23:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:25 - 23:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:25 - 23:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 30 - 45 |
ש׳ | 20:10 - 23:40 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ החרש/עמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (פתח תקווה←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (פתח תקווה←ראש העין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
27 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 27 היא החרש/עמל והתחנה האחרונה היא בית העלמין.
קו 27 (פתח תקווה←ראש העין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (פתח תקווה←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
27 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 63א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->ת. רכבת סגולה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 20 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 47א - כביש 471/זבוטינסקי-גבעת שמואל<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 4א - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 12א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 62 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 474 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 38 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בית חולים הרצפלד-גדרה-1#/ לוח זמנים