קו 3
ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) - ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית לוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית לוד/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (35 תחנות)
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
דרכי משה/מסילת רכבת
מזרחי/יצחק רבין
בית ספר נווה שלום
בית ספר יסמין/יצחק רבין
דרכי משה/מזרחי
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
חברת חשמל
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
הצנחנים/יוספטל
התקווה/פנקס
נימרוב/פנקס
שד. שלמה המלך/איריס
גן יד אברהם/שדרות שלמה המלך
שד. שלמה המלך/ז'בוטינסקי
שלמה המלך/איינשטיין
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
ת. מרכזית לוד/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 19:20 - 23:20 | 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ ת. מרכזית לוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
3 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 3 היא ת. מרכזית לוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית לוד/הורדה.
קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 198 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10