קו 406
חולון←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 406 (חולון←ירושלים) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון חולון/תחנת מוצא ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 406 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←ירושלים (26 תחנות)
חניון חולון/תחנת מוצא
חניון אגד/חורשת היובל
תחנת דלק היובל/משה דיין
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/אנה פרנק
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/הנביאים
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
אנילביץ'/דניאל
מבצע סיני/כצנלסון
יוספטל/אלי כהן
אילת/חצרים
ההסתדרות/אחד במאי
ההסתדרות/שנקר
ההסתדרות/חנקין
ההסתדרות/גאולים
אלופי צה''ל/משה שרת
שדרות ירושלים/מפרץ שלמה
מחלף שורש
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 406
מתי מתחיל לפעול קו 406?
קו 406 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 406 מפסיק לעבוד?
קו 406 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 406?
כדי לראות מתי קו חולון←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 406 (חולון←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←ירושלים (חולון←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 406 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 406 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 406 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 406
קו 406 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:50 - 14:20 | 25 - 70 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 15 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל406 (מ חניון חולון/תחנת מוצא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 406 (חולון←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 406
תעריף הנסיעה ב406 (חולון←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
406 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 406 היא חניון חולון/תחנת מוצא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 406 (חולון←ירושלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 406. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 406.
מעקב אחר קו האוטובוס 406 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 406 (חולון←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 406 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 406 ב-ישראל
406 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#