קו 44
נתניה←עזריאל
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 44 (נתניה←עזריאל) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים במזכירות/עזריאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←עזריאל (51 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
מחלף נתניה
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
צומת אביר
צומת אודים/כביש 553
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת בית יהושע
תל יצחק
כביש 553/דרך רבין
מחלף דרור
מחלף דרור למזרח
קניון דרורים
צומת בני דרור למזרח
השקד/כביש 553
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הדקל/השקד
הדקל/הנרקיס
הדקל/הרקפת
הדקל/הכלנית
דרך הלורד\אבני
הדקל/מצדה
בית עלמין
צומת עין ורד
קופ''ח כללית
עגור/שחף
זמיר/עגור
ברבור/עגור
הראשונים/הברכות
הדרים/הראשונים
צומת עין ורד
מחסום
צרכניה
צרכניה
כיכר הרב מחלוף יונה
מחסום
מקלט
מכולת
בית ספר
עזריאל/כניסה
הרימון/התפוח
הרימון/התאנה
בית כנסת/הרימון
מזכירות/עזריאל
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו נתניה←עזריאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←עזריאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (נתניה←עזריאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←עזריאל (נתניה←עזריאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו האוטובוס 44, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ב׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ג׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ד׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ה׳ | 10:00 - 22:00 | 40 - 210 |
ו׳ | 10:00 - 13:00 | 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (נתניה←עזריאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (נתניה←עזריאל) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
44 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 44 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא מזכירות/עזריאל.
קו 44 (נתניה←עזריאל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (נתניה←עזריאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים