קו 44
דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) יש 10 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך האבות/כחל ומסתיים בת. רכבת מלאכי יואב/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה (10 תחנות)
דרך האבות/כחל
דרך האבות/צופית
דרך האבות/שניר
שבעת המינים/כיכר
שבעת המינים/בית כנסת
חפץ חיים/כביש 3933
חפץ חיים/גני טל
בני ראם יציאה/כיכר
מסעף שער אברהם
ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 44 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
לוח זמנים של קו 44
קו 44 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 16:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 16:50 | 58 - 118 |
ב׳ | 05:00 - 16:50 | 58 - 118 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 16:50 | 58 - 118 |
ה׳ | 05:00 - 16:50 | 58 - 118 |
ו׳ | 05:55 - 13:00 | 60 - 120 |
ש׳ | 21:00 - 22:10 | 70 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ דרך האבות/כחל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
44 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 44 היא דרך האבות/כחל והתחנה האחרונה היא ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה.
קו 44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (דרך האבות/כחל←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 33א - הבטיחות/הפלדה-אשדוד<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 9א - הרב שלום שבזי/שילה-ראש העין<->אזור תעשיה-ראש העין-14/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 10 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 151 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#
- 4א - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10/ לוח זמנים