קו 10
חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון קרית אריה/החרש ומסתיים בדרך מנחם בגין/קופת חולים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים (39 תחנות)
חניון קרית אריה/החרש
יגיע כפיים/הפסגות
אבשלום גיסין/משה דיין
ת.רק''ל שחם/משה דיין
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
בית חולים שניידר
ארלוזורוב/צה''ל
חיים ארלוזורוב/הרצפלד
פרנקפורטר/טרומפלדור
ההסתדרות/רוטשילד
הסתדרות/חיים עוזר
וולפסון/עירייה
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי
וולפסון /עין גנים
דוד וולפסון/א.ד.גורדון
א.ד. גורדון/עמיצור אברהם
ירושלים/א.ד. גורדון
הותיקים/ברנר
דוד רמז/כיכר אגוז
דוד רמז/כיכר דולב
דוד רמז/כיכר הדס
דוד רמז/משעול גומס
דוד רמז/דוד בדר
הותיקים/דוד רמז
ברנר/מסריק
ברנר/יבנה
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג
ד''ר וייסבורג/מסריק
שכונת קריית אלון/ירושלים
ירושלים/גורדון
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
דרך מנחם בגין/השופר
ספרייה/מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך בגין/אברהם ריין
ד. מנחם בגין/בי''ס בית יעקב
דרך מנחם בגין/קופת חולים
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-10:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 23:30 | 25 - 45 |
ב׳ | 10:00 - 23:30 | 25 - 45 |
ג׳ | 10:00 - 23:30 | 25 - 45 |
ד׳ | 10:00 - 23:30 | 25 - 45 |
ה׳ | 10:00 - 23:30 | 25 - 45 |
ו׳ | 10:00 - 14:45 | 30 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ חניון קרית אריה/החרש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
10 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא חניון קרית אריה/החרש והתחנה האחרונה היא דרך מנחם בגין/קופת חולים.
קו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (חניון קרית אריה/החרש←דרך מנחם בגין/קופת חולים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 2א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 14א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#
- 421 - רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#
- 324 - אדר/כוכב השחר-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20
- 4א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#
- 20 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10