קו 18
10297←10297
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
קו האוטובוס 18 (10297←10297) הוא קו מעגלי בעל 41 תחנות, שיוצא מ 10297.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: 10297←10297 (41 תחנות)
10297
'רחוב 1029 א
8015/1029
סאפוריה/משטרה
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית ספר סנט גוזף
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
בי''ס דיר סנטה/פאולוס השישי
פאולוס השישי/תופיק זיאד
5070/אל ואדי אל ג'וואני
5070/5075
בי''ס אלמוכלס
תיכון וסמינר סנט ג'וזף
בי''ס סנט גוזף
גן גבריאל
שכונת אלעמארה
צ.הפיקוד
1010/1190
מסגד אלהודא
שכונת ג'בל אלדולה
מיני מרקט עיאד/1004
צ.הפיקוד
צומת נצרת דרום
פאולוס השישי/5089
פאולוס השישי ג
פאולוס השישי/תופיק זיאד
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
סאפוריה א
8015/8013
8015/1029
'רחוב 1029 א
10297
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-21:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו 10297←10297 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו 10297←10297 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (10297←10297)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10297←10297 (10297←10297) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 21:30 | 60 - 90 |
ב׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
ג׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
ד׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
ה׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
ו׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
ש׳ | 06:45 - 21:10 | 30 - 70 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ 10297), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (10297←10297) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (10297←10297) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
18 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 18 היא 10297 והתחנה האחרונה היא 10297.
קו 18 (10297←10297) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (10297←10297) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 73 - בית ספר חב''ד/התאנה-נוף הגליל<->תבור/קישון-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 54 - 7090/עומר אבן אל ח'טאב-נצרת<->בית ספר שנלר-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 11 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->מרכז רסקו-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 68 - העבודה/שד. מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->גן ילדים/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 40 - האצטדיון-נוף הגליל<->האצטדיון-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 53 - 1006/אל פאח'ורה-נצרת<->אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 44 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 23 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->7086/7064-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 111 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים