קו 239
נמל תעופה בן גוריון←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 239 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 239 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נמל תעופה בן גוריון←רמלה (30 תחנות)
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ
כנף/ברוש
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
נתב''ג/טרמינל 2
שרון/גולן
צומת אל על
צומת גינתון
ד''ר מרדכי וחווה פרימן/החלוץ
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי
ארלוזרוב/ז'בוטינסקי
חיים ארלוזורוב/אהרון פלדמן
שלמה המלך/איינשטיין
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 239
מתי מתחיל לפעול קו 239?
קו 239 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 239 מפסיק לעבוד?
קו 239 מפסיק לפעול ב-20:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 239?
כדי לראות מתי קו נמל תעופה בן גוריון←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נמל תעופה בן גוריון←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נמל תעופה בן גוריון←רמלה (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 239 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 239 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 239 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 239 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 239
קו האוטובוס 239, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל239 (מ נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 239
תעריף הנסיעה ב239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
239 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 239 היא נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 239. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 239.
מעקב אחר קו האוטובוס 239 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 239 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 239 ב-ישראל
239 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים