קו 42
בת ים←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (51 תחנות)
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
ביה''ס בני ציון/הנביאים
הנביאים/השר רבינוביץ'
שד' בר אילן/החרושת
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
רוטשילד/בלפור
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
דרך שלמה/שלבים
דרך שלמה/אבולעפיה
דרך שלמה/שוקן
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך מנחם בגין/הגליל
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/יצחק שדה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
דרך אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון/דרך ששת הימים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
פנחס רוזן/ראול ולנברג
פנחס רוזן/אשכנזי
פנחס רוזן/מבצע קדש
פנחס רוזן/שלונסקי
דבורה הנביאה/משה סנה
דבורה הנביאה/מתתיהו שוהם
דבורה הנביאה/משמר הירדן
דבורה הנביאה/צה''ל
בית אל/דבורה הנביאה
בית אל/אח''י דקר
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
מסוף עתידים
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-00:05 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 42 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42
קו האוטובוס 42, פועל בימים רביעי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:05 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:40 - 23:15 | 9 - 30 |
ב׳ | 04:45 - 23:30 | 10 - 30 |
ג׳ | 00:05 - 23:50 | 30 - 45 |
ד׳ | 00:05 - 23:15 | 9 - 30 |
ה׳ | 00:05 - 23:15 | 9 - 30 |
ו׳ | 00:05 - 16:45 | 15 - 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
42 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 42 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל
42 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 125 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 267 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 912 - הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-112/ לוח זמנים