קו 43
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים (43 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני
סחרוב
מת''מ/ההגנה
עזר ויצמן/פנחס ואברהם רוטנברג
י''א הספורטאים/פנחם ואברהם רוטנברג
פנחס ואברהם רוטנברג/נתיב האור
ההגנה/רוטנברג
קניון חיפה/פלימן
מרכז הקונגרסים/קדושי יסי
ספורטן/צביה ויצחק
אכסנית נוער/מגורשי ספרד
בית עלמין/שער תמר
בית עלמין/שער הדס
בית עלמין/שער ברוש
בית עלמין/שער אורן
המלך שלמה/המלך שאול
המלך שלמה/המלך אמציהו
אסתר המלכה
אסתר המלכה/סובה
המלך שאול/המלך דוד
המלך דוד/המלך שאול
המלך דוד/המלך אסא
המלך דוד/המלך עוזיהו
הרותם/הליבנה
הרותם/בן צור
בן צור/אנקאוה
יציאת אירופה/דרך צרפת
עין הים
התורן
אלנבי
ההגנה/יואב
אבנר/ההגנה
יואב/אבנר
יואב/צהל
קופת חולים/צהל
צה"ל/עמל
צה''ל/ניל''י
צה''ל/דרור
צהל/רוטשילד
מרכז רפואי לין/שדרות רוטשילד
צומת דולפין
חיל הים/העלייה השנייה
ת. רכבת בת גלים
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו האוטובוס 43, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:35 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 20:30 | 36 - 54 |
ב׳ | 05:35 - 20:30 | 36 - 54 |
ג׳ | 05:35 - 20:30 | 36 - 54 |
ד׳ | 05:35 - 20:30 | 36 - 54 |
ה׳ | 05:35 - 20:30 | 36 - 54 |
ו׳ | 06:20 - 16:00 | 33 - 57 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
43 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 43 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני←ת. רכבת בת גלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים