קו 439
ירושלים←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 439 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 439 (ירושלים←רחובות) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 439 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רחובות (21 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
דרך מנחם בגין/40
דרך מנחם בגין/דרך ירושלים
גורודסקי/יחיאל פלדי
גורודסקי/חיים סירני
סירני/גורודיסקי
סירני/הבעש''ט
ההגנה/וייסבורג
ההגנה/מנוחה ונחלה
עזרא/וייס יום טוב
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
רוזנסקי/דרך יבנה
רוזנסקי/בית המשפט
ת. מרכזית רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 439
מתי מתחיל לפעול קו 439?
קו 439 מתחיל לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 439 מפסיק לעבוד?
קו 439 מפסיק לפעול ב-16:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 439?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 439 (ירושלים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רחובות (ירושלים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 439 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 439 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 439 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 439 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 439
קו 439 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 16:40 | 40 - 120 |
ב׳ | 20:30 - 22:40 | 15 - 45 |
ג׳ | 06:30 - 23:30 | 40 - 60 |
ד׳ | 06:30 - 23:30 | 40 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 23:30 | 15 - 60 |
ו׳ | 08:00 - 16:40 | 40 - 120 |
ש׳ | 20:30 - 22:40 | 15 - 70 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל439 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 439 (ירושלים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 439
תעריף הנסיעה ב439 (ירושלים←רחובות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
439 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 439 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/הורדה.
קו 439 (ירושלים←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 439. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 439.
מעקב אחר קו האוטובוס 439 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 439 (ירושלים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 439 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 439 ב-ישראל
439 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 300 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1א/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים