קו 44
אום אל-פחם←ג'ת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 44 (אום אל-פחם←ג'ת) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בקופ''ח כללית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←ג'ת (31 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
צומת חריש לדרום
מועצה אזורית מנשה
צומת מענית
צומת גבעת חביבה
צומת נרבתה
צ.מאור
צומת מצר
מסעף/מייסר
מייסר/מרכז
צומת מצר
אלקודס/חממה
אבן כולדון
בי''ס אבן ח'לדון/אלקאסמי
אלקאסמי/אלראשדון
בית ספר תיכון אלקאסמי
מרכז אלאסמי
מרכז הלב/ביר באקה
מסגד אלזאויה
אלקודס/אלמקריזי
אזור תעשייה
צומת ג'ת
קופ''ח כללית
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←ג'ת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←ג'ת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (אום אל-פחם←ג'ת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←ג'ת (אום אל-פחם←ג'ת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 44 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 19:30 | 35 - 60 |
ב׳ | 05:40 - 19:30 | 35 - 60 |
ג׳ | 05:40 - 19:40 | 70 |
ד׳ | 05:40 - 19:30 | 35 - 60 |
ה׳ | 05:40 - 19:30 | 35 - 60 |
ו׳ | 05:40 - 16:30 | 35 - 120 |
ש׳ | 06:45 - 19:45 | 35 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (אום אל-פחם←ג'ת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (אום אל-פחם←ג'ת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
44 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 44 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא קופ''ח כללית.
קו 44 (אום אל-פחם←ג'ת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (אום אל-פחם←ג'ת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים