קו 46
אום אל-פחם←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 46 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 46 (אום אל-פחם←חדרה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בת. רכבת חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 46 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←חדרה (35 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
צומת מנשה לדרום
צומת כרכור
מחלף חנה/מחנה 80
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
אהרון אהרונסון/השלום
אהרון אהרונסון/שח''ל
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
ת. רכבת חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 46
מתי מתחיל לפעול קו 46?
קו 46 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 46 מפסיק לעבוד?
קו 46 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 46?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 46 (אום אל-פחם←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←חדרה (אום אל-פחם←חדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 46 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 46 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 46 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 46 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 46
קו 46 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ב׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ג׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ד׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ה׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ו׳ | 05:10 - 14:15 | 30 - 105 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 135 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל46 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 46 (אום אל-פחם←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 46
תעריף הנסיעה ב46 (אום אל-פחם←חדרה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
46 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 46 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה.
קו 46 (אום אל-פחם←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 46. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 46.
מעקב אחר קו האוטובוס 46 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 46 (אום אל-פחם←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 46 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 46 ב-ישראל
46 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים