קו 53
1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב1006/אל פאח'ורה ומסתיים באלג'ליל/כניסה צפונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: 1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית (32 תחנות)
1006/אל פאח'ורה
ביר אלאמיר/1006
1006/1041
בית ספר ביר אלאמיר/1006
1006/נגריית חמודה
ביר אלאמיר
מיני מרקט עיאד/1004
צ.הפיקוד
צומת נצרת דרום
משרד הבריאות
עוקף נצרת
ביטוח לאומי
איצטדיון כדורגל
תאופיק זיאד /4095
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
משטרה פיקוד צפון
כיכר אלשהיד עלי
7018/7106
רחוב 7106/כרם אל ג'מאל
כרם אל ג'מאל/7028
כרם אל ג'מאל/7064
אלג'ליל/כניסה דרומית
אלג'ליל מרכז 3
אלג'ליל מרכז 1
אלג'ליל/כניסה צפונית
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-05:15 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-21:05 בשישי, שבת
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו 1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו 1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו 53 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 21:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:45 | 60 - 120 |
ב׳ | 05:15 - 21:25 | 20 - 40 |
ג׳ | 05:15 - 21:25 | 20 - 40 |
ד׳ | 05:15 - 21:25 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:15 - 21:25 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:15 - 21:05 | 20 - 100 |
ש׳ | 05:50 - 21:05 | 80 - 160 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ 1006/אל פאח'ורה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
53 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 53 היא 1006/אל פאח'ורה והתחנה האחרונה היא אלג'ליל/כניסה צפונית.
קו 53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (1006/אל פאח'ורה←אלג'ליל/כניסה צפונית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
53 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 3 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 37 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 76 - שד. מעלה יצחק/יסמין-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 63 - ריינה א'/כניסה-ריינה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 81 - 201/609-יפיע<->5005/5129-נצרת-1#
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 70 - בריאות המשפחה-כפר כנא<->איצטדיון כפר כנא-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->אל וערה 1-עין מאהל-2#/ לוח זמנים
- 68 - העבודה/שד. מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר נעמ''ת-נצרת<->9004/5026-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק-נוף הגליל<->דליה/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 50 - יפיע/כביש 510-יפיע<->101/124-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 5 - אום קובי/5035-נצרת<->ארבל/יודפת-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 16 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים