Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Šeškinės kalnas naudojantis Autobusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Šeškinės kalnas?

  Artimiausios stotelės prie Šeškinės kalnas yra:

  • Šeškinės Kalvos yra už 469 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinės Poliklinika yra už 751 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Paberžės St. yra už 956 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinės kalnas?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinės kalnas: 24, 3G, 48, 53, 5G.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Šeškinės kalnas Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Šeškinės kalnas Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Šeškinės kalnas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Šeškinės kalnas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Šeškinės kalnas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šeškinės Kalvos; Šeškinės Poliklinika; Paberžės St..

Iki Šeškinės kalnas galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 48, 53, 5G

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Šeškinės kalnas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Šeškinės kalnas lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Šeškinės kalnas, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Šeškinės kalnas su programėle!