Kaip Vilnius nukeliauti iki Buivydiškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Buivydiškės (Vilnius) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Buivydiškės?

  • Artimiausios stotelės prie Buivydiškės yra:
    • Buivydiškės yra už 60 metrai , 1 minučių pėsčiomis
    • Ąžuolų St. yra už 594 metrai , 8 minučių pėsčiomis
    • Tvenkinių St. yra už 753 metrai , 10 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Buivydiškės?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Buivydiškės, Vilnius, Lietuva.

Neieškote Buivydiškės? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilnius stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Buivydiškės.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Buivydiškės su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Buivydiškės: Buivydiškės; Ąžuolų St.; Tvenkinių St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Buivydiškės - Autobusas: 32.

Patekimas iki Buivydiškės ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 250 milijonų vartotojų, įskaitant Vilnius gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Buivydiškės
Buivydiškės Buivydiškės – kaimas Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, prie pat Vilniaus miesto šiaurės vakarinio krašto, greta Zujūnų. Buivydiškių seniūnaitija. Pietrytinis ir rytinis kaimo pakraštys prijungti prie Vilniaus. Yra žemės ūkio mokykla, Buivydiškių pagrindinė mokykla, pradinė mokykla, paštas (LT-14010), kolektyviniai sodai, išlikęs Buivydiškių dvaras ir parkas, kapinės.
Kaip pateikti į Buivydiškės viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Buivydiškės Vilnius mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku