Kaip Vilniaus nukeliauti iki Fotostudija naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Fotostudija?

Artimiausios stotelės prie Fotostudija yra:

  • Stotis yra už 110 metrai , 2 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Fotostudija?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Fotostudija: 1G, 2G, 53.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Fotostudija?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Fotostudija: 15, 16, 20.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Fotostudija Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Fotostudija Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Fotostudija su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Fotostudija realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Fotostudija? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stotis.

Iki Fotostudija galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G, 53 Troleibusas: 15, 16, 20

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Fotostudija lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Fotostudija lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Fotostudija, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Fotostudija su programėle!