Kaip Vilniaus nukeliauti iki Panorama (Old Town View) naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Panorama (Old Town View)?

Artimiausios stotelės prie Panorama (Old Town View) yra:

  • Stotis yra už 69 metrai , 1 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Panorama (Old Town View)?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Panorama (Old Town View): 1G, 23, 2G, 54.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Panorama (Old Town View) Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Panorama (Old Town View) Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Panorama (Old Town View) su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Panorama (Old Town View) realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Panorama (Old Town View)? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stotis.

Iki Panorama (Old Town View) galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 23, 2G, 54

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Panorama (Old Town View) lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Panorama (Old Town View) lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Panorama (Old Town View), Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Panorama (Old Town View) su programėle!