Kaip Vilniaus nukeliauti iki Kapsų gatvė 3 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Kapsų gatvė 3?

Artimiausios stotelės prie Kapsų gatvė 3 yra:

  • Naujininkai yra už 250 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Rudaminos St. yra už 704 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kapsų gatvė 3?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Kapsų gatvė 3: 3G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Kapsų gatvė 3?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Kapsų gatvė 3: 17.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Kapsų gatvė 3 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Kapsų gatvė 3 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Kapsų gatvė 3 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Kapsų gatvė 3 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Kapsų gatvė 3? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai; Rudaminos St..

Iki Kapsų gatvė 3 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G Troleibusas: 17

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Kapsų gatvė 3 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Kapsų gatvė 3 lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Kapsų gatvė 3, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Kapsų gatvė 3 su programėle!