Kaip Vilnius nukeliauti iki Kebabai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Kebabai?

Artimiausios stotelės prie Kebabai yra:

  • Bijūnų St. yra už 728 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Jonažolių St. yra už 779 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  • Žėručio St. yra už 788 metrai , 11 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kebabai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Kebabai: 22, 23, 55, 59, 69, 7.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Kebabai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Kebabai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Kebabai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Kebabai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Kebabai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Bijūnų St.; Jonažolių St.; Žėručio St..

Iki Kebabai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 22, 23, 55, 59, 69, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Kebabai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Kebabai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Kebabai
Lengviau nuvykti iki Kebabai su programėle!