Kaip Vilnius nukeliauti iki Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Vilnius patekti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras su Autobusas arba Troleibusas

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Kaip patekti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Iki Grigiškės 57 min
Autobusas - 59

59

Autobusas - 4G

4G

walking.svg
Iš Balžio Ež. 49 min
walking.svg
Autobusas - 39

39

Autobusas - 4G

4G

walking.svg
Iš Oro Uostas 35 min
Autobusas - 114

114

walking.svg
Iš Gariūnų Autocentras 57 min
walking.svg
Autobusas - 59

59

Autobusas - 4G

4G

walking.svg
Iš Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia 44 min
walking.svg
Autobusas - 2G

2G

Autobusas - 4G

4G

walking.svg

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Oro Uostas viešuoju transportu?

  • Naudojant Autobusas - 114 kelionė iš Oro Uostas iki Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras užtrunka 36 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia viešuoju transportu?

  • Naudojant Troleibusas - 19 kelionė iš Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia iki Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras užtrunka 42 min

Kiek užtrunka nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Iki Grigiškės, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Balžio Ež., naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Oro Uostas, naudojantis Autobusas?

  • Naudojant Autobusas - 114 kelionė iš Oro Uostas iki Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras užtrunka 36 min

Kiek užtrunka nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Gariūnų Autocentras, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras iš Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia, naudojantis Autobusas?

Kokios stotelės arčiausiai Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras?

  • Artimiausios stotelės prie Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras yra:
    • Šilo Tiltas yra už 512 metrai , 7 minučių pėsčiomis
    • Klinikų St. yra už 1024 metrai , 14 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Keliavimas į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras Vilnius dar niekada nebuvo toks paprastas. Naudokitės Moovit, kad gautumėte išsamius nurodymus keliaudami iš savo buvimo vietos ar iš lankytinos vietos bet kokiu stambesniu viešuoju transportu.

Peržiūrėkite išsamius maršrutus žemėlapyje, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus ir pranešimus apie paslaugų teikimą, kad žinotumėte, kaip nuvykti į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras.

Keliaudami į Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras, naudokite Moovit nurodymais realiu laiku su perspėjimais, kada reikia išlipti, kad žinotumėte kiek reikia nueiti, kaip ilgai laukti autobuso ir kiek stotelių dar liko nuvažiuoti. Moovit praneš jums, kai bus laikas išlipti - nereikia nuolatos tikrinti, ar kita stotelė jau jūsų.

Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras

Artimiausios stotelės prie Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras Vilnius mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Kurčiųjų Ir Neprigirdinčiųjų Reabilitacinis Profesinio Mokymo Centras Vilnius mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku