Kaip Vilniaus nukeliauti iki Ladyshelf naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Ladyshelf?

Artimiausios stotelės prie Ladyshelf yra:

  • Karaliaučiaus St. yra už 1016 metrai , 14 minučių pėsčiomis.
  • Buivydiškės yra už 1093 metrai , 15 minučių pėsčiomis.
  • Senoji Pilaitė yra už 1117 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Ladyshelf?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Ladyshelf: 30, 4G, 54, 75.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Ladyshelf Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Ladyshelf Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Ladyshelf su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Ladyshelf realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Ladyshelf? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Karaliaučiaus St.; Buivydiškės; Senoji Pilaitė.

Iki Ladyshelf galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 4G, 54, 75.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Ladyshelf lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Ladyshelf lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Ladyshelf, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Ladyshelf su programėle!