Kaip Vilniaus nukeliauti iki Eurokos @Pupa naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Eurokos @Pupa?

Artimiausios stotelės prie Eurokos @Pupa yra:

  • Karaliaučiaus St. yra už 1089 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Eurokos @Pupa?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Eurokos @Pupa: 30, 4G, 54.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Eurokos @Pupa Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Eurokos @Pupa Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Eurokos @Pupa su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Eurokos @Pupa realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Eurokos @Pupa? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Karaliaučiaus St..

Iki Eurokos @Pupa galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 4G, 54.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Eurokos @Pupa lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Eurokos @Pupa lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Eurokos @Pupa, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Eurokos @Pupa su programėle!