Kaip Vilniaus nukeliauti iki Laziz kebab & falafel naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Laziz kebab & falafel?

Artimiausios stotelės prie Laziz kebab & falafel yra:

  • Baltupiai yra už 594 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Pramogų Arena yra už 1072 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Laziz kebab & falafel?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Laziz kebab & falafel: 1G, 35, 49, 69.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Laziz kebab & falafel Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Laziz kebab & falafel Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Laziz kebab & falafel su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Laziz kebab & falafel realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Laziz kebab & falafel? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Baltupiai; Pramogų Arena.

Iki Laziz kebab & falafel galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 35, 49, 69.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Laziz kebab & falafel lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Laziz kebab & falafel lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Laziz kebab & falafel, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Laziz kebab & falafel su programėle!