Kaip Vilniaus nukeliauti iki Lenko krautuvėlė naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Lenko krautuvėlė?

Artimiausios stotelės prie Lenko krautuvėlė yra:

  • Naujininkai yra už 205 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Rudaminos St. yra už 617 metrai , 9 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Lenko krautuvėlė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Lenko krautuvėlė: 3G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Lenko krautuvėlė?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Lenko krautuvėlė: 10, 17.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Lenko krautuvėlė Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Lenko krautuvėlė Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Lenko krautuvėlė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Lenko krautuvėlė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Lenko krautuvėlė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai; Rudaminos St..

Iki Lenko krautuvėlė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G Troleibusas: 10, 17

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Lenko krautuvėlė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Lenko krautuvėlė lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Lenko krautuvėlė, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Lenko krautuvėlė su programėle!