Kaip Vilniaus nukeliauti iki Mc Drive naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Mc Drive?

Artimiausios stotelės prie Mc Drive yra:

  • Šiaurės Miestelis yra už 238 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Jono Galvydžio St. yra už 393 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Povilo Lukšio St. yra už 472 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mc Drive?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Mc Drive: 30, 33, 49, 7.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Mc Drive Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Mc Drive Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Mc Drive su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Mc Drive realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Mc Drive? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šiaurės Miestelis; Jono Galvydžio St.; Povilo Lukšio St..

Iki Mc Drive galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 33, 49, 7.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Mc Drive lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Mc Drive lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Mc Drive, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Mc Drive su programėle!