Kaip Vilnius nukeliauti iki Mcdonald's naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Mcdonald's?

Artimiausios stotelės prie Mcdonald's yra:

  • Igno Šeiniaus St. yra už 351 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Musninkų St. yra už 717 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mcdonald's?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Mcdonald's: 24, 3G, 52.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Mcdonald's Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Mcdonald's Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Mcdonald's su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Mcdonald's realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Mcdonald's? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Igno Šeiniaus St.; Musninkų St..

Iki Mcdonald's galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 52.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Mcdonald's lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Mcdonald's lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Mcdonald's
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Mcdonald's su programėle!