Kaip Vilniaus nukeliauti iki Metalo g. naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Metalo g. Vilniaus mieste

Ieškote kelio nurodymų į Metalo g. Vilniaus, Lietuva? Jūsų kelionė tapo kur kas lengvesnė!

Atsisiųskite Moovit App, kad rastumėte greičiausią kelią ir peržiūrėtumėte Autobusas arba Troleibusas tvarkaraščius į Metalo g.. Raskite atnaujintus laikus visiems prieinamiems maršrutams su išsamiais nurodymais į Metalo g. realiu laiku.

Moovit programėlė taip pat rodo artimiausias stoteles ir stotis prie jūsų paskirties taško. Pasirinkite iš artimiausių Metalo g. stotelių sąrašo: Katilinė.

Išsirinkite Autobusas arba Troleibusas pasirinkimus, kurie padės nuvažiuoti iki Metalo g.. Štai kelių maršrutų sąrašas, einančių šalių jūsų paskirties taško - Autobusas: 3, 3G.

Norite suplanuoti savo grįžimo maršrutą iš Metalo g., tačiau nežinote gatvės adreso? Galite pasirinkti savo paskirties tašką mūsų internetiniame žemėlapyje ir Moovit ras geriausius prieinamus maršrutus, kad pateiktumėte ten, kur reikia!

Mooit padeda rasti greičiausia ir patogiausią išvykimo laiką. Nereikia įsidiegti autobusų ar traukinių programėlės ir kiekvieną kartą tikrinti grafikus. Moovit turi visą viešojo transporto informaciją, kurios jums reikės. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store nubalsavo, kad mūsų programėlė yra geriausia iš prieinamų transporto programėlių.

Metalo g., Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Metalo g. su programėle!