Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Metalo g. 19A naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Metalo g. 19A?

  Artimiausios stotelės prie Metalo g. 19A yra:

  • Katilinė yra už 395 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Metalo g. 19A?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Metalo g. 19A: 3.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Metalo g. 19A Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Metalo g. 19A Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Metalo g. 19A su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Metalo g. 19A realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Metalo g. 19A? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Katilinė.

Iki Metalo g. 19A galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Metalo g. 19A lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Metalo g. 19A lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Metalo g. 19A, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Metalo g. 19A su programėle!