Kaip Vilniaus nukeliauti iki SOS Vaiku Kaimas naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai SOS Vaiku Kaimas?

Artimiausios stotelės prie SOS Vaiku Kaimas yra:

  • Ąžuolyno St. yra už 665 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Žvėrynas yra už 1113 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie SOS Vaiku Kaimas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie SOS Vaiku Kaimas: 46, 5G, 73.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki SOS Vaiku Kaimas Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į SOS Vaiku Kaimas Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki SOS Vaiku Kaimas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki SOS Vaiku Kaimas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į SOS Vaiku Kaimas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Ąžuolyno St.; Žvėrynas.

Iki SOS Vaiku Kaimas galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 46, 5G, 73.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki SOS Vaiku Kaimas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į SOS Vaiku Kaimas lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

SOS Vaiku Kaimas, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki SOS Vaiku Kaimas su programėle!